Denklik Belgelerimiz

Burcu Y.

Interregional Academy of Personnel Management (MAUP) üniversitesi “Hukuk Fakültesinden” mezun olmuştur. YÖK Kurumu tarafından 16 Adet Fark dersi belirlenmiştir. Fark derslerin tamamladığı üniversite tarafından yurtdışında almış olduğu dersler incelenerek birçok dersi de kabul görmüştür ve şuanda sadece 6 adet fark dersini tamamladıktan sonra avukat adaylarımız arasında yerini alacaktır.

Ali K.

Ukrayna Kharkiv National University of Civil Engineering and architectura “ Mimarlık” Bölümünden mezun olmuştur.1 yıl hazırlık ve 4 Yıllık mimarlık Eğitiminin sonrasın da Üniversite den mezun olmuştur. Almış olduğu eğitim ve diploması YÖK kurumu tarafından gerekli incelemeler sonrasın da denklik belgesini almıştır.Herhangi bir sınava tabi tutulmamıştır ve fark dersi çıkmamıştır.Mesleğin de başarılarını diliyoruz.

Kurtuluş B.

Hollanda Maastricht university “Hukuk Fakültesinden” mezun olmuştur. Üniversitenin Urap World Rankıng de 183.sırada yer alması nedeni ile ilk 1000 kararı uygulanmıştır ve direkt denklik belgesini almıştır. Hukuk Fakültesi diploması ile avukatlık mesleği dışında tüm alanlarda çalışabilir. Avukatlık mesleğini icra etmek ister ise fark derslerini YÖK kurumunun belirleyeceği üniversite de tamamladıktan sonra mesleğini icra edebilecektir.

YELS YURTDIŞI EĞİTİM VE DANIŞMANLIK

Yök kriterlerine Uygun Olarak Eğitim almanızı Sağlıyoruz.

Geleceğinize birlikte Işık Tutalım.

Sadece Lise diplomanız ile sınav,sıralama ve puan şartı olmadan dilediğiniz bölümü sınavsız okuyabilirsiniz.

Yök kriterlerine uygun olarak eğitim almanızı sağlıyoruz.Diplomanız sadece Türkiye'de değil Tüm Dünyada geçerliliği vardır.

Kariyeriniz de fark yaratmak ve yurtdışı deneyiminizi bizim ile yaşamak için fırsatı kaçırmayın.