Back

Hakkımızda

YELS DANIŞMANLIK VE YURTDIŞI EĞİTİM

KALİTELİ HİZMET ANLAYIŞI VE GÜVENİLİR HİZMET.

2014 den Günümüze Yök Kriterleri Doğrultusunda Hizmet Sunan Yels'i yakından Tanıyın.

Yels Danışmanlık 2014 yılında kurulmuştur. Kurulduğu günden itibaren Yels Danışmanlık, yurtdışında eğitim almak isteyen öğrencilere, eğitim ve kariyer hedeflerine uygun profesyonel hizmet vermektedir. En doğru tercihleri yapmalarını sağlamaktadır. Karar aşamasından itibaren içinden geçecekleri tüm süreçleri (okul başvurusu, kayıt, vize, seyahat, konaklama) öğrenciler adına yönetmektedir. Ukrayna da kaliteli ve prestijli okullar ile birebir sözleşmesi olan bir firmadır. Kurulduğu günden itibaren kalite hizmet anlayışı sayesinde denkliğini alan birçok öğrencisi bulunmaktadır.
Hakkımızda

YELS DANŞMANLIK KİMDİR?

Kurulduğu günden itibaren öğrencilerin , eğitim ve kariyer hedeflerine uygun profesyonel hizmet vermekte olan Yurtdışı eğitim firmasıdır.

Hakkımızda

Vizyon

Türkiye’nin her yerinden dünyanın her noktasına eğitim amacı ile gidecek öğrencilere güvenilir hizmet sunmak.

Hakkımızda

Misyon

Öğrencilere kaliteli eğitim hizmeti sunmak ve vizyon sahibi birey olarak yetiştirmelerine rehberlik etmek.

Yels Danışmanlık ve Yurtdışı Eğitim

Neden Biz

Yels danışmanlık olarak sizler için dünyanın en kaliteli ve prestijli okulları ile anlaşma yapıyoruz. Kaliteli okullarda eğitim almanız ve geleceğinize ışık tutmak için özenle ve titizlikle okullarımızı seçiyoruz. Çalıştığımız okulların tamamı yetkili kurumlar tarafından akredite olmuş ve uzun yılların bilgi birikimine ve deneyimine sahip prestijli eğitim kurumlarıdır. Sunduğumuz geniş okul seçenekleriyle her bütçeye ve her kişiye uygun bir eğitim programını portföyümüzde bulmanız mümkündür

Profesyonel Danışmanlık

Konusunda uzman danışmanlarımız ve geniş yelpazemiz sayesin de sizlerin geleceğine profesyonel şekilde ışık tutuyoruz.

YÖK Denkliği

YÖK kriterlerini dikkate alarak profesyonel bir danışmanlık hizmeti veriyoruz.Denklik alan birçok öğrencimiz bulunmaktadır.

Uygun Fiyat Garantisi

Tüm yurtdışı eğitim programları için geniş okul seçenekleri ile her bütçeye uygun en iyi fiyat garantisini sunuyoruz.

Kaliteli Hizmet Anlayışı

Kaliteli hizmet anlayışlarımız arasında sizlerin geleceğiniz ile ilgili en doğru seçim yapmasını sağlamak ve YÖK kriterleri doğrultusunda hareket etmek vazgeçilmez unsurlarımızdandır.