Back

Ukrayna Uçak Bileti

Ukrayna Uçak Bileti : Ukrayna, renkli ve sıra dışı ülkelerden birisidir. Eğlenceli ve keyifli gece hayatı, tarihi yapıları, zengin kültürü, ilginç festivalleri ile ünlüdür. Gezginlerin ve turistlerin odak noktası’ dır. Hem yaz hem de kış sezonu için keyifli zaman geçirebileceğiniz bir ülke’ dir. Yaz sezonunda Odessa da denize girmek, kış sezonunda ise kayak yapma fırsatı sizlere sunulmaktadır. Ukrayna’ nın sıra dışı bir kültür yapısı vardır. Oldukça macera dolu ve seyahat etmek için en uygun ülkelerden biri’ dir. Bu yıl siz de Ukrayna’yı gezip görmek, renkli sokaklarında dolanmak, lezzetli yemeklerinden tatmak ve tarihi yapısını yakından görmek istiyorsanız doğru yerdesiniz.
UKRAYNA’ YA NASIL GİDİLİR?
Ukrayna Uçak Bileti Ukrayna’ nın birçok şehrine Türkiye’den uçak seferleri düzenlenmektedir. Başkenti Kiev, Kherson, Odessa, Kharkov, Dnipropetrovs, İvano-Frankivsk ve Lviv Zaporijya şehirleri için Türkiye’den direk olarak seyahat mümkündür. Ukrayna’ ya uçak biletini en uygun fiyatta almak istiyorsanız 20 gün öncesinden rezervasyon yaptırmanız sizin için avantaj sağlayabilir. Genellikle Şubat, Mayıs ve Nisan ayları uçak biletli pahalı olmaktadır. Bu nedenle öncesinde yapılan rezervasyon ile uygun fiyatlara bilet sahibi olabilirsiniz. Türkiye ile Ukrayna arasında her gün 2250 kez uçak seferi yapılmaktadır. Bu seferler İstanbul, İzmir ve Ankara’ dan düzenlenmektedir. Ukrayna için şehirler arası uçak ile seyahat çoğunlukla Lviv, Kiev ve Odessa arasında olmaktadır.
Türkiye ile Ukrayna arası 1684 km’ dir. Başkente uçak ile yapılacak seyahatte hemen hemen 1 saat 57 dakika sürmektedir. Ankara ile Kiev arası uçuş saati 1 saat 41 dakika sürmektedir. İstanbul ile Kiev arası aktarmalı 1 saat 30 dakika sürmektedir. İzmir ile Kiev arası 1 saat 56 dakika’ dır. Diğer şehirler için çok az fark ile seyahat süresi değişmektedir. Örneğin; Odessa ile İstanbul arası 1 saat 20 dakika sürerken, İzmir ile Odessa arası yaklaşık 4 saat 25 dakika sürmektedir.

 

Ukrayna Uçak Bileti

Türkiye ile Ukrayna arası uçak bileti fiyatları 400 TL’ den 1000 TL’ ye kadar değişmektedir. Uçak firmaları kısa süreli olmak kaydı ile uçak biletleri için çeşitli indirimler uygulamaktadır. Türkiye ile Ukrayna arasındaki mesafe kısa olduğu için bilet fiyatları da uygundur. Fırsatları kaçırmamak için çeşitli firmalardan uçak bileti fiyatı sorgulaması yaptırabilirsiniz.

admin
admin
https://www.piytu.com

Cevap bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir