Back

Ukrayna’da Hukuk Okumak

Ukrayna’da Türkiye şartlarının altında ekonomik şartlarda, kaliteli ve prestijli bir üniversite de eğitim alabilirsiniz. Üniversite diplomanızın uluslararası geçerliliği vardır. Türkiye’de ise sizlere denkliğin kapısını sorunsuzca aralamaktadır. Kariyer planlarınıza başka ülkelerde devam etmek isterseniz İstediğiniz ülkede çalışma hayatına başlayabilir ya da yüksek lisans programlarına devam edebilirsiniz.

Ukrayna’nın birçok üniversitesin de hukuk eğitimi almanız mümkündür. Anlaşmalı olduğumuz ve QS World Universıty Rankıngs sıralamasında ilk 1000 içinde olan üniversitelerimizde eğitiminizi tamamlayabilirsiniz. Bunun yanı sıra DENKLİĞİNİ alan öğrencilerimizin bulunduğu üniversitelerde de eğitiminizi alabilirsiniz.

Ukrayna’da hukuk eğitimi için öğrenim şartları

Ukrayna’da hukuk eğitimi alabilmek için sahip olmanız istenilen bir lise, önlisans diploması ve transkript, yani not dökümümüz. Lise, önlisans diploma notunuzun bazı üniversiteler için yüksek olması gerekiyor. Bu iki şart dışında sahip olmanız istenilen herhangi bir şey bulunmamakta.
Ukrayna’da hukuk okumak denkliğini alan öğrencilerimiz ile görüşme sağlamak ve aklınıza takılan diğer tüm sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bize ulaşın (buraya link ekleyelim iletişim sayfasına gitsin )

admin
admin
https://www.yelsdanismanlik.com

Cevap bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir