Back

Ukraynada Tıp Fakültesi

Ukraynada Tıp Fakültesi , Diş Hekimliği, Eczacılık ve Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon bölümlerini okumak Yels Yurtdışı Eğitim Danışmanlık ile hayallerinize çok yakınsınız.  Ukraynada sınavsız, YÖK tanınırlığı olan Dünya sıralamasında ilk 1000 içinde olan üniversitelerde üniversite eğitimi alabilir,  hayallerinizi daha fazla ertelemeden üniversiteli olabilirsiniz!!!

Gelecekte doktor, diş hekimi ya da eczacı olmak istiyorsunuz fakat sınav engelleri nedeniyle hayallerinizden vazgeçmek zorunda mı? kalıyorsunuz Sizler için mükemmel tekliflerimiz var Ukrayna da tıp eğitimini alabilmek için AYT, TYT  sınavında başarılı olmak zorunda olmadan bu eğitimleri alabilirsiniz. Lise diplomanızla kayıt olup, YÖK tanınırlığı olan bir üniversitede eğitim alarak hayallerinizi ertelemeden hedeflerinize ulaşmak sizin elinizde. İhtiyacınız olan cesaret ve desteği biz sizlere veriyoruz!!!Hayallerinizi ertelemeden geleceğin doktoru ,diş hekimi ,fizik tedavi uzmanı,eczacı olmak için fırsatları kaçırmadan geç kalmadan eğitime başlayabilirsiniz.Herkes üniversite sınavını kazandı ben geride kaldım düşüncelerinizi kafanızdan atın sizlere bir telefon uzağındayız. Sizlerde sınavı kazananlarla aynı tarih de eğitime başlayabilirsiniz

Ukrayna Üniversitesi’nde Eğitim Aldığınızda Avantajlarınız nelerdir?

  • Hayallerinize ulaşmak sizin elinize olacak. Sınav engelleri yüzünden sene kaybetmek ve istemediğiniz bir hayatı yaşamak zorunda değilsiniz.
  • Farklı kültürleri tanıyıp kariyerinize ayrıcalık katmak için ve uluslararası bir ortamda eğitim alacaksınız.
  • Şu andaki ile aynı hatta daha az para harcayarak Ukrayna’da eğitim almış olacaksınız.
  • Dünya sıralamasında yer almış kaliteli ve prestijli okullarda eğitim alacaksınız. Yök tanınırlığı olan ve denklik kapısını sizlere açan okullarda eğitim almanın ayrıcalığını yaşayacaksınız.

Ukrayna Üniversitesi Tıp Fakültesi Ücretleri

  • Ukrayna üniversiteleri’nde Tıp fakültesi ücretleri 3300 – 4500 Dolar arasında değişmektedir.
  • Ukrayna’da  Diş Hekimliği, Eczacılık, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon bölümleri de 4500 dolar civarındadır.

Ukrayna Tıp Fakültesi Puanları

Ukrayna Üniversiteleri Tıp Fakültesi kayıt olmak için herhangi bir puan ve sınav şartı aranmamaktadır. Lise Mezunu olmanız yeterlidir…

Ukraynada Tıp Eğitimi

Ukrayna’da tıp, diş hekimliği, eczacılık alanlarında eğitim almak isteyen öğrencilerin en çok tercih ettikleri Ülkelerden biri olan Ukrayna aynı zamanda günümüz koşullarında ekonomik aynı zamanda ise en aktif ve hızla gelişen ülkelerinden biridir. Sumy, Kiev ve Harkov  Ukrayna’nın en önemli eğitim şehirleridir. Tıp için lisans eğitimi 6 yıldır. Ukrayna’da bir öğrencinin, konaklama ve sosyal giderleri için aylık yaklaşık 300-400 dolara yakın giderleri olmaktadır.

Ukrayna Üniversiteleri’ için Ne zaman Başvuru yapmalıyım?

Ukrayna da Tıp, Eczacılık, Diş hekimliği ve Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon bölümleri  için yoğun talep olması ve üniversitelerin tıp fakültelerinde sınırlı kontenjan olduğundan kararınızı hızlı biçimde vermeli ve sizin için uygun üniversiteye başvurunuzu zaman kaybetmeden yapmalısınız.

admin
admin
https://www.yelsdanismanlik.com

Cevap bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir